Kariyerinize en uygun eğitimini seçin Hemen Başlayın | İndirimli Dönemden Hemen Yararlanın!

Vizyonist Akademi

Vizyonist Akademi

Eğitimin yaşı yoktur ilkesini benimseyerek toplumun yaşam boyu eğitim ve gelişmesine katkıda bulunmak Sektör tecrübemizi; doğru bilgi, güven, iş birliği ile harmanlayarak eğitim odaklı çalışma anlayışımız ile beklentileri karşılıksız bırakmayan profesyonel kalıcı çözümler üretiyoruz.
Eğitim platformumuz, öğrencilerin kendi hızlarında ve ilgi alanlarına göre öğrenmelerini sağlayan bir online eğitim sitesidir. Eğitim platformumuzda, farklı seviyelerde ve konularda kurslar bulabilir, videolar izleyebilir, alıştırmalar yapabilir ve sertifikalar kazanabilirsiniz. 

Eğitimlerimizi; kaliteli, memnuniyet odaklı tasarlayarak bu hizmetlerimizi sürdürülebilirlik ilkesi çerçevesinde kursiyerlerimize sunmayı hedefliyoruz.

Vizyonist Akademi

Üniversite Onaylı

Üniversite onaylı sertifikaya sahip olmak eğitiminizde ve kariyerinizde sizi ön plana çıkaracak.”

Sahip olacağınız sertifika iş bulma konusunda size yardımcı olacaktır. Kariyer hayatının içinde olanlar ve eğitimlerle kendini geliştirmek isteyenler dışında özellikle yeni mezun olmuş bireylerin özgeçmişlerinin yanında, aldıkları eğitimlerin sertifikasının olması son dönemde oldukça önemlidir. İşe alım sürecinizde almış olduğunuz eğitimlerle dikkat çekersiniz. Vizyonist Akademi eğitimleri sonunda sahip olacağınız belge üniversite onaylı başarı sertifikasıdır. Katılım belgesi değildir! Sahip olduğunuz sertifikayı E-Devlet üzerinden sorgulayabilirsiniz.

Şimdi Ara! Whatsapp'tan Ulaş!